Keltové 1

Prezentace Mgr. Jany Říhové Keltové I aneb Kde žili Keltové je určená žákům 6. ročníku ZŠ. Pomocí internetových map mohou žáci získat přehled, kde byla pravlast Keltů a kam se nejdál díky své expanzi dostali. Obrazová příloha prezentace nejenom přibližuje, jak se asi žilo na hradištích, ale odkazuje také na zajímavé internetové stránky, kde je možné nastudovat další poznatky o Keltech.

| Autor: Mgr. Jana Říhová | Vydáno dne 10. 09. 2014 | 1454 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

ANONYM 20:55 - 10.3.
Více prezentací o přírodopisu.

ANONYM 19:21 - 27.1.
Dobrý den,
mohli by jste prosím sem dát víc prezentací?
Děkuju Anonym

Hana 21:35 - 5.7.
Dobrý den! Moc se mi líbí vaše flashové animace týkající se učiva geometrie. V jakém programu jsou...