Keltové III

Prezentace Mgr. Jany Říhové Keltové III aneb Keltská řemesla je určená žákům 6. ročníku ZŠ. Žáci mohou vidět konkrétní pracovní nástroje a stroje, které si Keltové v průběhu staletí osvojili nebo vynalezli, rovněž mohou obdivovat hotové výrobky.

| Autor: Mgr. Jana Říhová | Vydáno dne 10. 09. 2014 | 1869 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

feliksakrab 11:19 - 9.8.
Witam wszystkich google.pl

ulykyhir 2:10 - 10.11.
suplementy przedtreningowe

awywoho 21:52 - 9.11.
booster training
Spolupracujícím partnerem je Pedagogická fakulta Masarykovy univerzity.