Žákovské práce

Mocniny a odmocniny

Dámy a pánové, milé obecenstvo, dovolujeme si Vám představit tuto prezentaci, která byla vypracována námi, žáky 9.ročníku, pro naše mladší kamarády a spolužáky, abychom jim lépe vysvětlili mocniny a odmocniny. V této prezentaci je vysvětleno, jak mocniny a odmocniny fungují či jak se nimi pracuje. Dále jsou zde příklady, na kterých si můžete vyzkoušet, zda jste se v této prezentaci něco dozvěděli. Doufáme, že se Vám tato prezentace bude líbit a že budete s ní i s jejím obsahem spokojeni.

| Autor: Bc. Irena Floriánová | Vydáno dne 27. 03. 2008 | 20790 přečtení | Počet komentářů: 15 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

feliksakrab 11:19 - 9.8.
Witam wszystkich google.pl

ulykyhir 2:10 - 10.11.
suplementy przedtreningowe

awywoho 21:52 - 9.11.
booster training
Spolupracujícím partnerem je Pedagogická fakulta Masarykovy univerzity.