Starověká Čína 3

Prezentace Starověká Čína III Mgr. Jany Říhové je určena žákům 6. ročníku ZŠ. Tato poslední ze tří prezentací o starověké Číně zahrnuje období tzv. válčících států, období sjednocování Číny za vlády "Prvního císaře" a období vlády dynastií Chan a Tchang.

Dynastie Tchang svým časovým rozpětím již však zasahuje do evropského raného středověku. Pomocí obrazového materiálu a stručného textu mohou děti získat přehled především o skvělých vynálezech, jež Číňané přinesli světu, a životních filozofiích, které jsou svědectvím lidské moudrosti a citlivého přístupu k přírodě.

| Autor: Mgr. Jana Říhová | Vydáno dne 06. 05. 2013 | 2832 přečtení | Počet komentářů: 130 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

ANONYM 20:55 - 10.3.
Více prezentací o přírodopisu.

ANONYM 19:21 - 27.1.
Dobrý den,
mohli by jste prosím sem dát víc prezentací?
Děkuju Anonym

Hana 21:35 - 5.7.
Dobrý den! Moc se mi líbí vaše flashové animace týkající se učiva geometrie. V jakém programu jsou...