Starověká Indie

Jana Říhová se ve své prezentaci Starověká Indie zaměřuje na vyspělou harappskou civilizaci městského typu, která se ve 3. tisíciletí rozšířila v povodí Indu. Prezentace je určena žákům 6. ročníku ZŠ k výuce dějepisu. Může být rovněž využita v hodinách výtvarné výchovy nebo zeměpisu.

| Autor: Mgr. Jana Říhová | Vydáno dne 23. 01. 2012 | 6385 přečtení | Počet komentářů: 25 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

ilunujo 7:28 - 12.2.
nursery set toy

ehadas 19:03 - 9.2.