Vítejte v Elektronickém učiteli

Elektronický učitel by se měl stát Vaším pomocníkem při učení a také k usnadnění přípravy na výuku.

Tyto stránky jsou vytvořeny v redakčním systému PHPRS, který je volně šiřitelný. Umožňuje přehledně členit příspěvky, ukládat soubory ke stažení, registrovat se jako čtenář nebo autor, zapojovat se do diskuzí. Cílem Elektronického učitele je pomoci žákům a rodičům při přípravě na výuku a také učitelům jako inspirace do hodin. Důležitá je i zpětná vazba, kterou nám dáte prostřednictvím chatu, nebo i jiným způsobem.